Roland LX 708 PE pianino cyfrowe

  • Producent: Roland
  • Dostępność: Jest Jest
  • 22 900,00 zł

Roland LX 708 PE

kolor: czarny połysk

 

Uderzający, elegancki design, który zaprasza Cię do gry

W LX708 nie ma miejsca na błędy. Wyróżniający się pośród serii LX ze swoją wyższą obudową, jednoczęściowymi panelami bocznymi i otwieraną pokrywą, która odznacza się subtelnie odmiennym tonalnym smakiem, ten luksusowy flagowy model został zaprojektowany, aby przyciągać wzrok i zachęcać do gry. Klasyczny i ponadczasowy - ale kryjący wiele niespodzianek - to instrument, który podkreśla swoją silną obecność w każdym pomieszczeniu, bez ostentacji. Dostępny w wersjach: polerowany heban, polerowana biel i węgiel drzewny.

 

Wyraź siebie za pomocą hybrydowej klawiatury i responsywnych przełączników damper

Klawiatura Hybrid Grand LX708 ma dłuższą akcję klawiszy w porównaniu do większości cyfrowych fortepianów. Ponieważ akcja klawiszy jest dłuższa, punkt obrotu każdego klawisza jest ustawiany dalej, więc nie trzeba naciskać mocniej na klawisz, którym grasz. Białe klawisze łączą eleganckie drewniane boki z trwałą wewnętrzną ramą, dzięki czemu nie wymagają konserwacji. A podczas grania poczujesz idealną równowagę nacisku, pędu i ruchu powrotnego, a także płynny ruch w pionie. LX708 odtwarza fizyczne wibracje rezonansowe za pomocą klawiatury fortepianu, a dodanie pedałów umożliwia korzystanie z wielu zaawansowanych technik. To wszystko składa się na autentyczne i ekscytujące doświadczenie.

 

Ośmiogłośnikowy system, który wypełnia twój dom bogatym, ciepłym dźwiękiem

Największy dreszczyk emocji, podczas grania na fortepianie w świetnej sali koncertowej, budzi sposób wypełnienia pomieszczenia dźwiękiem - tym bardziej frustrujące jest, jeśli przy porównaniu twoje domowe pianino brzmi zdecydowanie gorzej, bez życia. Flagowy model LX708 posiada najbardziej imponującym Acoustic Projection System spośród podobnych produktów, z czterokierunkowym, ośmiogłośnikowym układem, sterowanym przez potężny wzmacniacz. Osiem głośników jest podzielonych na cztery pary, z których każda jest zoptymalizowana, aby zapewnić doskonałą reprodukcję dźwięku w całym zakresie dynamiki fortepianu - nawet do szumu, gdy młoteczki uderzają w struny lub rezonans w obudowie, gdy dźwięk rozbrzmiewa w ciele fortepianu. Kiedy chcesz wypełnić swój dom bogatym dźwiękiem fortepianu, LX708 to najlepszy wybór.

 

Najnowocześniejsza technologia

Każdy model z serii LX700 oferuje różne kombinacje wyglądu obudowy, klawiatury, pedałów oraz liczby pokładowych głośników. Jednak niezależnie od tego, który model serii LX700 wybierzesz, wiele funkcji jest standardem całej linii. Na przykład technologie PureAcoustic Piano Modelling and Pure Acoustic Ambience są dostępne we wszystkich trzech instrumentach, razem z modelami europejskimi i amerykańskimi oraz dodatkowymi brzmieniami w tym pianin elektronicznych, organów i orkiestry. Dostajesz również wygodne funkcje, takie jak dźwięk Bluetooth, tryb Twin Piano, metronom i możliwość korzystania ze słuchawek do prywatnego grania, a także wyjątkową aperturę kształtu C na przednim panelu, która umożliwia naturalną projekcję dźwięku.

producent: Roland
polifonia: 256, nieograniczona
bluetooth: tak
ilość brzmień: 324
klawiatura: 88 klawiszy, hgk
wyświetlacz: lcd, tak
kolor: czarny połysk
głośniki: 20w*2 + 2*(6w*2) + 5w*2
zamykana klawiatura: tak
gabaryt: stacjonarny
rytmy: nie