fortepian W. Hoffmann P 206

  • Producent: W. Hoffmann
  • Dostępność: Jest Jest
  • 157 000,00 zł

fortepian W. Hoffmann P206: kwintesencja przyjemności gry

Fortepian W. Hoffmann P206 produkowany jest w Europie zgodnie z wytycznymi fabryki C. Bechstein Germany, używając starannie wyselekcjonowanych materiałów. Ten salonowy fortepian, który jest uosobieniem kunsztu, nastawiony jest głównie na potrzeby profesjonalnych pianistów.

Intonacja oraz regulacje wszystkich instrumentów z serii Professional przeprowadzane są przez koncertowych techników. Zgodnie ze standardami działu Inżynierii Klawiatur oraz Mechanizmów C. Bechstein, klawisze pokryte są antypoślizgową powłoką, a proporcje środku nacisku są tak zoptymalizowane, że cały mechanizm zapewnia płynny dotyk, niezbędny do profesjonalnej gry. Fortepian P-206, tak jak wszystkie fortepiany W. Hoffmann Professional, wyposażony jest w młotki produkowane przez firmę matkę, C. Bechstein Germany. Jak to podkreśliła specjalistyczna prasa, ta niezwykła cecha pomogła jeszcze bardziej ulepszyć jakość brzmienia. Chromowany wygląd dodaje temu salonowemu fortepianowi dodatkowej ekstrawagancji.

Ze swoimi znacznymi zasobami mocy, fortepian P206 jest partnerem muzycznym, którego potrzebujesz zarówno do codziennych ćwiczeń jak i do spokojnych prób przed koncertem. 

marka: W. Hoffmann
wykończenie: czarny połysk + chrom
system powolnego opadania nakrywy klawiatury: tak
elementy plastikowe w mechanizmie: nie