Roland RP 501R CB pianino cyfrowe

  • Dostępność: Jest Jest
  • Czas realizacji: wysyłka w 24h
  • 4 590,00 zł

Roland RP 501 R CB

kolor: czarny mat

 

najchętniej wybierana cyfrówka w przedziale instrumentów do 6 tys. zł

 

Roland RP 501 R zapewnia najwyższą jakość, znacznie przewyższającą inne instrumenty w tej klasie cenowej, zapewniając na wiele lat solidną podstawę dla rozwoju muzycznego oraz radość gry. Uznana technologia Rolanda dostarcza bogaty, ekspresyjny dźwięk. Nowo opracowana klawiatura PHA-4 daje funkcjonalność, wygląd i strukturę Ivory Feel w białych klawiszach.

 

RP 501 R posiada łączność Bluetooth

 

Roland RP501R z jego uznanym brzmieniem, klawiaturą, możliwościami i jakością wykonania to wysoce profesjonalne instrument, który dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Klasyczna obudowa zapewnia to wszystko co jest najistotniejsze dla instrumentu cyfrowego: stabilność oraz zakrywaną klawiaturę.

 

RYTMY

Dzięki wbudowanym rytmom Roland RP 501 R pozwala na granie i ćwiczenie muzyki razem z świetnym podkładem. Ta funkcja pomaga rozwijać umiejętności w sposób znacznie lepszy niż zwykły metronom. Rytmy w modelu RP 501 R są bardzo proste w użyciu ponieważ podążają w inteligentny sposób za akordami zagranymi na klawiaturze. Różne style rytmiczne oferują wiele rodzajów muzycznych, od rock i jazz aż do muzyki latynoskiej, reggae, nowoczesnych stylów elektronicznych i wielu innych. Granie z tymi rytmami to świetna okazja do zapoznania się z olbrzymim wachlarzem brzmień zawartych w tym instrumencie.

producent: Roland
polifonia: 128
bluetooth: tak
ilość brzmień: 307
klawiatura: 88 klawiszy, pha-4
wyświetlacz: tak
kolor: czarny mat
głośniki: 12w*2
zamykana klawiatura: tak
gabaryt: stacjonarny
rytmy: tak