Roland LX 706 PE pianino cyfrowe

  • Dostępność: Jest Jest
  • 14 870,00 zł

Roland LX 706 PE

kolor: czarny połysk

 

Kompaktowy design, który zaprasza cię do gry

Dzięki krótszej wysokości obudowy i zamkniętemu formatowi, ten elegancki model jest idealny dla muzyków, którzy nie mają wystarczająco miejsca na wyższy model LX708. Lśniące wykończenie natychmiast przyciąga wzrok, a bliższa inspekcja ujawnia cechy, które sprawiają, że seria LX jest tak kusząca. Tradycyjny i ponadczasowy - ale zawierający niespodzianki - LX706 to instrument, który uzupełnia twoją przestrzeń życiową bez dominowania. Dostępne w wykończeniach: polerowany heban, ciemny palisander i węgiel drzewny.

 

Wspiera twoją technikę z klawiaturą Hybrid Grand i pedałami Progessive Damper

Klawiatura Hybrid Grand LX708 ma dłuższą akcję klawiszy w porównaniu do większości cyfrowych fortepianów. Ponieważ akcja klawiszy jest dłuższa, punkt obrotu każdego klawisza jest ustawiany dalej, więc nie trzeba naciskać mocniej na klawisz, którym grasz. Białe klawisze łączą eleganckie drewniane boki z trwałą wewnętrzną ramą, dzięki czemu nie wymagają konserwacji. Podczas gry poczujesz idealną równowagę między naciskiem, ruchem powrotnym, a także płynność w pionie, a dodanie pedałów umożliwiających korzystanie z wielu zaawansowanych technik sprawia, że jest to autentyczne i ekscytujące doświadczenie.

 

Trzyścieżkowy, sześciogłośnikowy system wypełniający pomieszczenie

Dzięki bardziej usprawnionemu podejściu do akustycznego systemu projekcyjnego LX708, LX706 jest wciąż wystarczająco mocny i elastyczny, by można go było zastosować w każdym scenariuszu muzycznym. Każda z trzech par głośników jest zoptymalizowana pod kątem zapewnienia doskonałej reprodukcji dźwięku w całym zakresie dynamiki fortepianu - nawet do szumu, gdy młoteczki uderzają w struny lub rezonansu obudowy, gdy dźwięk rozbrzmiewa w ciele pianina. Niezależnie czy grasz czy odtwarzasz - usłyszysz czystą muzykę.

 

Najnowocześniejsza technologia

Każdy model z serii LX700 oferuje różne kombinacje wyglądu obudowy, klawiatury, pedałów oraz liczby pokładowych głośników. Jednak niezależnie od tego, który model serii LX700 wybierzesz, wiele funkcji jest standardem całej linii. Na przykład technologie PureAcoustic Piano Modelling and Pure Acoustic Ambience są dostępne we wszystkich trzech instrumentach, razem z modelami europejskimi i amerykańskimi oraz dodatkowymi brzmieniami w tym pianin elektronicznych, organów i orkiestry. Dostajesz również wygodne funkcje, takie jak dźwięk Bluetooth, tryb Twin Piano, metronom i możliwość korzystania ze słuchawek do prywatnego grania, a także wyjątkową aperturę kształtu C na przednim panelu, która umożliwia naturalną projekcję dźwięku.

producent: Roland
polifonia: 256, bezgraniczna
bluetooth: tak
ilość brzmień: 324
klawiatura: hgk
wyświetlacz: lcd, tak
kolor: czarny połysk
głośniki: 25w*2 + 7w*2 + 5w*2
zamykana klawiatura: tak
gabaryt: stacjonarny
rytmy: nie