Roland GP 609 PE fortepian cyfrowy

  • Dostępność: Jest Jest
  • 43 490,00 zł

Roland GP 609 PE

kolor: czarny połysk

 

Instrument łączący technologię z tradycją

Roland GP609 to instrument bez kompromisów. Możesz doświadczyć brzmienia fortepianu, które jest sercem muzyki od 300 lat. Możesz również odkrywać nieskończone możliwości kreatywne, oferowane przez najnowszą technologię cyfrową. Od czasu stworzenia pierwszej na świecie czułego na dotyk pianina w 1974 roku Roland stał się liderem w innowacjach wśród pianin cyfrowych, a nowy GP609 ucieleśnia nasze przekonania, że zaawansowana technologia i know-how mogą zaprowadzić Twoją muzykę o krok dalej.

Najlepsza tradycja akustyczna. Wyżyny nowoczesnej technologii.

Jeśli potrzebujesz potwierdzenia, że technologia może współistnieć z tradycją - przyjrzyj się Roland GP609 Digital Grand. Luksusowy instrument oferuje każdemu muzykowi wysublimowane doświadczenie gry na fortepianie, łącząc zaawansowaną technologię z autentycznym odczuciem gry, a to wszystko w klasycznej fortepianowej obudowie. Daj się zainspirować instrumentowi, który łączy w sobie najnowszy silnik brzmieniowy z całkowicie nowym mechanizmem klawiaturowym, ulepszonym wielokanałowym systemem głośników oraz różnorodnością cyfrowych zalet - razem z oszałamiającym dźwiękiem, który uświetni każde wystąpienie.

Modelowanie SuperNATURAL dla prawdziwych odczuć

Jeśli przez wiele lat grałeś na akustycznym pianinie, możesz dojść do wniosku, że nic nie może odtworzyć tego sugestywnego tonu i stylu. Naciśnij klawisz na GP609 i zrewiduj swój pogląd. Najnowszy cyfrowy instrument posiada uznaną technologię modelowania SuperNATURAL, replikujący cały proces tworzenia dźwięku akustycznego fortepianu, zapewniając bogate, złożone brzmienie. Zostaniesz zainspirowany unikatową klawiaturą, która łączy drewno z innymi materiałami dla najlepszego odczucia i wytrzymałości, podczas gdy najbardziej wymagający muzycy, używający zaawansowanych technik, będą usatysfakcjonowani z ekspresywnego progresywnego pedału damper.

Modelowanie brzmienia SuperNATURAL

Brzmienie jest priorytetem dla każdego poważnego pianisty, ale niestety wiele cyfrowych pianin brzmi płytko. Dźwięk fortepianu akustycznego jest wynikiem nieskończonych interakcji fizycznych. Klawisz jest wciśnięty, młoteczek uderza w strunę, struna rezonuje w obudowie - zanim tysiąc dalszych elementów ukształtuje ostateczny dźwięk. Technologia modelowania SuperNATURAL firmy Roland odtwarza wszystkie te czynniki, więc po raz pierwszy pianino cyfrowe naprawdę brzmi i zachowuje się jak instrument akustyczny.

Klawiatura PHA-50

Tradycjonaliści od razu poczują się swobodnie z klawiaturą GP609. Klawisze mają taki wygląd, jakby były wykonane z prawdziwego hebanu i kości słoniowej, a dodatkowo posiadają właściwość pochłaniania wilgoci co oznacza, że palce nie będą ślizgać się podczas gry. Podczas gdy każdy klawisz ma wyszukane drewniane boki, wewnętrzna rama wykonana jest z nowoczesnych formowanych materiałów, połączonych z wysokiej klasy czujnikami, które przetrwają lata. Korzyścią jest nie tylko autentyczna grywalność, ale także spójne odczucie podczas zmian temperatury i wilgotności, oszczędzając koszty konserwacji związane z tradycyjną klawiaturą.

Luksusowy wygląd i autentyczne odczucie fortepianu

Chociaż wypełniony jest zaawansowaną technologią, GP609 jest uspokajająco tradycyjny, jeśli chodzi o styl. Łącząc klasyczną linią z kompaktową obudową fortepianową zajmującą niewiele miejsca, dostępne są dwa doskonałe wykończenia; polerowany heban i polerowana biel.

Rozszerz swój zakres kreatywności

W dzisiejszych czasach ludzie często grają wspólnie z utworami przechowywanymi na smartfonie. Z wbudowaną, bezprzewodową obsługą Bluetooth GP609 idzie o krok dalej, pozwalając Ci przesyłać muzykę przez wewnętrzne głośniki pianina, dając jeszcze lepsze doświadczenia. Instalacja darmowej aplikacji Roland Piano Partner 2 na tablecie pozwoli Ci na naukę i czerpanie radości z gry, bez kabli, tylko dzięki technologii Bluetooth.

Piano Partner 2

Aplikacja Piano Partner 2 dostarcza ciekawego, interaktywnego sposobu nauki i zabawy na GP609. Zobacz wewnętrzne wyniki na ekranie smartfona lub tabletu, popraw swoje umiejętności za pomocą ćwiczeń muzycznych i sprawdzaj swoje codzienne postępy podczas ćwiczeń. Po prostu bezprzewodowo połącz swoje urządzenie mobilne z GP609 poprzez Bluetooth lub kabel USB. Możesz pobrać za darmo z App Store lub Google Play.

 

producent: Roland
polifonia: 384, bezgraniczna
bluetooth: tak
ilość brzmień: 319
klawiatura: pha-50
wyświetlacz: lcd, tak
kolor: czarny połysk
głośniki: 20w + 12w*2 + 11w*2
zamykana klawiatura: tak
gabaryt: stacjonarny
rytmy: nie