Roland FP 60 BK SET pianino cyfrowe

 • Dostępność: Brak Brak
 • 6 180,00 zł
 • Niedostępny

Roland FP 60 BK SET

kolor: czarny mat

 

w cenie:

- Roland FP 60 BK

- stand Roland KSC 72 BK

- listwa Roland KPD 90 BK

- pedał Roland DP-10

- pulpit

- zasilacz

- polska instrukcja i gwarancja

 

 

Najlepsze brzmienie i reakcje klawiatury w instrumencie, który możesz zabrać wszędzie

Kiedy pianino jest kompaktowe, to zwykle oznacza, że jakość brzmienia i klawiatury jest znacząco obniżona. W FP-60 absolutnie nie zastosowaliśmy takiego rozwiązania, zaawansowana technologia firmy Roland dostarcza najwyższej klasy brzmienia, które usatysfakcjonuje nawet najbardziej doświadczonych pianistów. Silnik SuperNATURAL dostarcza dynamicznego, ekspresyjnego brzmienia dla akustycznego fortepianu z bogatymi, zaawansowanymi zmianami notacyjnymi, które naturalnie podążają za twoimi palcami. Z 288 zapisami polifonii, możesz swobodnie używać pedału damper i realizować autentyczne występy akustyczne. Klawiatura PHA-4 z Ivory Feel posiada najnowszą technologię czujników do dokładnego przełożenia niuansów gry na ekspresję.

Wbudowany system brzmieniowy, gotowy do koncertów

Z powodu ograniczeń wielkości pokładowe systemy głośnikowe w typowych pianinach mobilnych wytwarzają dźwięk wystarczający jedynie do gry i ćwiczeń w domu. Jednak dzięki wyrafinowanemu projektowi prosto z flagowego FP-90 - FP-60 to potężne brzmienie w małym rozmiarze, eliminując potrzebę noszenia dodatkowych, zewnętrznych systemów brzmieniowych. Głośniki i zintegrowany wzmacniacz był ostrożnie dostrajane do precyzyjnej reprodukcji każdego detalu tonalnego, a dedykowane głośniki były montowane w obudowę pianina, żeby zapewnić bogate, zachwycające brzmienie o szerokim zakresie. Z trzyczęściowym EQ na panelu przednim niezwykle łatwo dopasować brzmienie do własnych potrzeb.

Graj w każdym stylu z szerokim wyborem brzmień

Nawet jeśli grasz głównie klasycznymi, akustycznymi brzmieniami, czasami zdarzają się sytuację, kiedy potrzebujesz dodatkowych do różnych piosenek i stylów. FP-60 daje Ci ogromny wybór opcji brzmieniowych (elektryczne pianina, smyczki, organy i syntezatory) dla praktycznie każdego gatunku muzycznego. Co więcej możesz przechowywać najlepsze brzmienia - plus wiele użytecznych ustawień - w 30 rejestratorach użytkownika dla szybkiego przywołania. Dedykowany suwak głośności jest łatwo dostępny, pozwalając Ci na natychmiastowe dostrojenie brzmienia.

Podłącz swój smartfon lub tablet poprzez Bluetooth i rozszerz kreatywne możliwości

Z łącznością Bluetooth w FP-30 możesz bezprzewodowo sparować swój smartfon i tablet i zmień sposób ćwiczeń i występów. Przesyłanie muzyki przez pokładowe głośniki pianina jest niezwykle łatwe, perfekcyjne do wspólnej gry w domu lub użycia jako podkładu na koncercie. Instalacja darmowej aplikacji Roland Piano Partner 2 na twoich urządzeniach pozwala Ci na większą kreatywność, zapewniając dostęp do wszystkich rodzajów akompaniamentu rytmicznego, który inteligentnie podążą za granymi akordami. Obsługuje również MIDI poprzez Bluetooth, pozwalając Ci używać FP-60 z aplikacją GarageBand dla iOS i wielu innych aplikacji muzycznych.

Eleganckie i atrakcyjne w każdym ustawieniu

Podczas gdy FP-60 jest wyposażone w najnowszą technologię i funkcje oszczędzające czas dla zajętych muzyków, a jego wygląd gwarantuje prostotę i wyrafinowanie. Oparty na designie FP-90 oferuje stylowy, elegancki wygląd. Do użycia domowego możesz dobrać statyw KSC-72 i listwę KPD-90 aby uzyskać wyrafinowany wygląd. Statyw KSC-73 jest stabilny i wytrzymały, podczas gdy listwa KPD-90 obsługuje Progressive Damper Action, zapewniając ciągłą reakcję na tradycyjne techniki odtwarzania.

 

 • Silnik brzmieniowy SuperNATURAL z 288-głosami polifonii dla brzmienia i reakcji pianina akustycznego
 • Klawiatura PHA-4 z wymykiem i klawiszami Ivory Feel dla inspirującego dotyku fortepianu
 • Połącz bezprzewodowo smartfon lub tablet poprzez Bluetooth i graj razem ze swoimi ulubionymi piosenkami płynącymi prosto z systemu głośników pianina.
 • Zaawansowany system pokładowych głośników dostarcza bogatego, potężnego brzmienia dla gry w domu lub kameralnych występów na żywo
 • Zawiera również brzmienia smyczkowe, organowe i syntezatorowe z flagowych instrumentów Rolanda
 • Ulepsz występy i ćwiczenia z aplikacją Roland Piano Partner 2 i twórz muzykę z aplikacjami Apple GarageBand na iOS
 • Trzyczęściowe EQ z dedykowanymi kontrolerami na panelu przednim
 • Zawarty pedał DP-10; kompatybilny z opcjonalnym RPU-3
 • Opcjonalny statyw KSC-73 i listwa pedałowa KPD-90 zapewnia elegancki wygląd w domowym zaciszu
 • Dostępne w czarnymi lub białym wykończeniu

 

producent: Roland
polifonia: 288
bluetooth: tak
ilość brzmień: 351
klawiatura: pha-4
wyświetlacz: lcd, tak
kolor: czarny mat
głośniki: 13w*2
zamykana klawiatura: nie
gabaryt: przenośny, stacjonarny
rytmy: nie