Korg C1 AIR BR brązowy - pianino cyfrowe

  • Producent: Korg
  • Dostępność: Brak Brak
  • 4 499,00 zł
  • Niedostępny

KORG C1 AIR BN

pianino cyfrowe z bluetooth.

 

Wieloletnie doświadczenie japońskiej firmy KORG pozwoliło zaprojektować nowoczesny instrument w przystępnej cenie, który spełni wymagania najbardziej wymagających muzyków.

KORG C1 to instrument, który posiada 30 realistycznych brzmień, funkcję odtwarzania dźwięku przez Bluetooth, wbudowany rejestrator i piękny design.

Bluetooth audio.
Korg C1 oferuje bezprzewodową komunikację z urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth, takimi jak smartfony, tablety, komputery. Dzięki temu możesz np. akompaniować do ulubionych tracków a cappella lub do zespołu. Możesz również to wykorzystać w celach edukacyjnych lub po prostu słuchać muzyki wykorzystując doskonałe nagłośnienie C1.

Klawiatura RH3.
C1 posiada ważoną klawiaturę młoteczkową RH3, z różnymi strefami wyważenia klawiatury – cięższa w niskich oktawach, lżejsza w górnym rejestrze. Klawiatura jest niezwykle elastyczna i precyzyjna nawet jeżeli dźwięki są grane bardzo szybko, a wyjątkowa dynamika gry jest wiernie interpretowana, nawet podczas gry najbardziej złożonych przebiegów. Mamy do wyboru kilka poziomów czułości (light, normal, heavy stable, fixed), dzięki czemu lepiej dopasujemy akcję klawiatury do swoich aktualnych potrzeb.

Moc 2x25W.
Nowy system nagłośnieniowy zapewnia wysoki poziom głośności i wspaniałe brzmienie. Specjalnie zaprojektowany system nagłośnieniowy przedstawia niezwykle realistyczny obraz brzmień. Wewnętrzny wzmacniacz dostarcza 2 x 25W mocy i wysoką precyzją odtwarza wszelkie niuanse brzmienia.

Dwuśladowy rejestrator.
Nagrywanie jest dostępne na pulpicie. Istnieje możliwość nałożenie na siebie 2 śladów, dzięki temu możesz nagrać osobno lewą i prawą rękę lub nałożyć na siebie dwie różne partie. Tempo odtwarzania zarejestrowanych partii można regulować, a w pamięci instrumentu możemy zapiać 99 utworów.

Wielogodzinne ćwiczenia na słuchawkach nie będą już niewygodne i męczące. C1 wyposażono w stereofoniczny optymizer dźwięku, który dodaje brzmieniu przestrzeni i powoduje, że gra na słuchawkach jest bardzo komfortowa.

40 utworów.
Oprócz 10 utworów demonstracyjnych, w których prezentowane są różne brzmienia, C1 oferuje również 40 wbudowanych utworów, które można samodzielnie opracować, dzięki takim możliwością jak: podział i odsłuchanie każdej ręki osobno, kontrola tempa, podział utworów na części A-B z powtórzeniami.

Korg C1 najważniejsze cechy:
- doskonałe brzmienie i piękny wygląd;
- made in Japan – Legendarna japońska jakość;
- najwyższy model klawiatury KORG RH3;
- współczesny modny design i 3 dostępne kolory;
- najwyższej klasy cyfrowa reprodukcja brzmienia fortepianu;
- wbudowany rejestrator;
- 30 wysokiej jakości brzmień;
- bezprzewodowe odtwarzanie audio przez Bluetooth;
- układ optymizacji dźwięku stereo w słuchawkach;
- nowoczesny system nagłośnieniowy.

producent: Korg
polifonia: 120
bluetooth: tak
ilość brzmień: 30
klawiatura: rh3
wyświetlacz: tak
kolor: czarny mat
głośniki: 25w*2
zamykana klawiatura: tak
gabaryt: stacjonarny
rytmy: nie